Apple Nieuws Vlaanderen

OVER ONS

Apple Nieuws Vlaanderen is de grootste Apple nieuwssite van Vlaanderen. We behandelen de nieuwsfeiten over Apple met zorg en proberen u zo goed mogelijk in te lichten als Apple-fan in Vlaanderen. Dagelijks circuleren er talloze geruchten over Apple in het algemeen, onze taak is deze te bundelen en u de meest relevante mee te delen. Onze medewerkers werken allemaal op vrijwillige basis en hebben voldoende kennis over de producten van Apple. Wens jij ook mee te stappen in ons team dan kan je ons altijd contacteren. Als laatste willen we u bedanken die gebruik maakt van dit medium, alsook de medewerkers van Apple Nieuws Vlaanderen die dagelijks vrijwillig klaarstaan voor deze site en  zijn lezers.

Stay hungry, stay foolish and think different – Steve Jobs

Apple Nieuws Vlaanderen in de internationale media

Apple nieuws behandelen we met zorg, ook binnenlands Apple nieuws. Regelmatig zorgen we voor binnenlandse berichtgeving en dat zorgt er voor dat Apple Nieuws Vlaanderen (ook wel ANV genoemd) doorheen de jaren meermaals is geciteerd in internationale media. In onderstaande media werden we in het verleden reeds meermaals geciteerd als bron.

9to5mac The Verge The_Next_Web_Logo
YaHoo! Finance logo 09f9d8eb7b1db97597c1973fc346d13142d681b3_logo_main_mobile
business-insider-logo  OneMoreThing_logo The Mac Observer
wordmark logo-iculture gigaapple_logo_light

 

Ons team

Stichter:

Toon (toondebonne@applevlaanderen.be)

Dagelijks bestuur:

Nicolas (nicolas.claeys@applevlaanderen.be)

Hoofdredacteur:

Vincent (vincent@applevlaanderen.be)

Redacteurs:
Elias (elias@applevlaanderen.be)
Jan (jan@applevlaanderen.be)

Auteurs:
Ruben (ruben@applevlaanderen.be)
Luc (luc@applevlaanderen.be)
Timothy (timothy@applevlaanderen.be)
Wim (wim@applevlaanderen.be)

Designers:

Toon (toondebonne@applevlaanderen.be)
Bruce (bruce@applevlaanderen.be)

Sta jij graag ook met je naam op deze pagina? We zijn op zoek naar nieuwe auteurs!

596-x-248-logo

Apple Nieuws Vlaanderen: Hall of fame

Zonder deze ex medewerkers zouden we niet staan waar we nu staan. Daarom, dank je wel voor jullie bijdrage aan deze website

Tim Claeys Christophe Van Meerbeeck Louis Demeester Cedric De Vylder Glen Bourgonjon
Pieter-Jan Mollie Gianni Kiekens Jenthe Blockx Jeroen Maelbrancke Jens Peeters
Tom Nijns Jochen Laureys Kristof Colpaert Maarten Seuntjens Michiel Fierens
Yannick Euvrard Nick Segers Sven Watthy Thiebout Dewitte Pieter-Jan Mollie